روش ارسال سفارشات فروشگاه لوازم خانگی صالحی

 

 فروشگاه صالحی سفارش ها را به تمام نقاط کشور ارسال می کند و چنانچه به هر دلیلی امکان ارسال سفارش در منطقه شما وجود نداشته باشد از طریق وبسایت اطلاع رسانی شده و هماهنگی های لازم را از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد.

روش های ارسال

 

 ارسال سفارشات،در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستان ها به واسطه تیپاکس و باربری انجام می شود.

هزینه های ارسال و مدت زمان دریافت مرسولات

 

 هزینه ارسال برای سفارش های ارسالی توسط پیک در محدوده تهران و خارج از تهران بر عهده مشتری می باشد.

 برای سفارش های خارج از تهران و شهرستان ها هزینه ارسال به باربری بر عهده مشتری م باشد.

 هزینه ارسال باربری تا محل دریافت سفارش توسط باربری تعیین شده و باربری در اسرع وقت مرسوله را تحویل مشتری می دهد.

توضیحات تکمیلی

 

 الف) در مراکز استان ها و شهرستان ها (به غیر از تهران)

 حمل تمامی سفارشات توسط تیپاکس و باربری صورت می پذیرد و فروشگاه صالحی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد.

 برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس صادر می گردد و این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک برای شما ارسال می گردد. هم چنین شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از وب سایت : http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است. استفاده نمایید و یا با تلفن 8457 تماس حاصل فرمایید.

 مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز ، تکمیل وجه و صدور صورت حساب می باشد.(تعطیلات رسمی محاسبه نخواهد شد)

 مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت فروشگاه صالحی درج میفرمایید.این نشانی بر روی تمامی مرسوله ها درج خواهد شد. و تغییر نشانی پس از تحویل کالا به تیپاکس به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

 ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه صالحی هیچ کنترلی بر ساعت مرسوله های شما ندارد. و ققط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

 هزینه حمل به صورت پس کرایه می باشد. و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت تیپاکس و باربری بر اساس وزن و نشانی محاسبه میشود. فروشگاه صالحی هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

 الف) در مرکز استان تهران و حومه

 حمل تمامی سفارشات توسط تیپاکس و باربری صورت می پذیرد و فروشگاه صالحی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد.

 ارسال مرسوله توسط پیک انجام می شود. هماهنگی های لازم جهت ارسال بوسیله تلفن با شما مشتری گرامی انجام می پذیرد.

 مدت زمان تحویل محموله ها بین یک تا دو روز کاری پس از واریز ، تکمیل وجه و صدور صورت حساب می باشد.(تعطیلات رسمی محاسبه نخواهد شد)

 مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت فروشگاه صالحی درج میفرمایید.این نشانی بر روی تمامی مرسوله ها درج خواهد شد. و تغییر نشانی پس از تحویل کالا به پیک به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

 ساعت تحویل کالای خریداری شده، از طریق تلفن با شما هماهنگ خواهد شد.

 هزینه حمل به صورت پس کرایه می باشد. و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک بر اساس وزن و نشانی محاسبه میشود. فروشگاه صالحی هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.