بهترین تلویزیون با صدای عالی در سال 2023

 Best Sounding TVs

 هیچ سیستم سرگرمی خانگی بدون کیفیت صدای مناسب نمی تواند تجربه خارق العاده ای را ارائه دهد، حتی اگر بهترین کیفیت تصویر را از تلویزیون خود داشته باشید. صدا مانند یک سینما یا استادیوم نقش مهمی در غوطه ور کردن مخاطب دارد. تلویزیون‌ها نازک‌تر و نازک‌تر می‌شوند و این به معنای فضای کمتری برای بلندگوهای مناسب است. با وجود این، تلویزیون‌های پیشرفته مدرن می‌توانند صدای بلندی داشته باشند، برخی از آن‌ها باس خوبی دارند و دیالوگ‌های واضح و قابل فهمی ارائه می‌دهند، اما کیفیت صدا در مقایسه با تنظیم صدای مناسب هنوز چیزی نیست. اگر می خواهید بهترین صدا را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم توصیه های ما را برای بهترین نوارهای صوتی بررسی کنید. ما بیش از 375 تلویزیون را خریداری و آزمایش کرده ایم و در زیر توصیه های ما برای تلویزیون هایی با بهترین صدایی که می توانید خریداری کنید آورده شده است. حتماً توصیه‌هایی را برای بهترین تلویزیون‌ها، بهترین تلویزیون‌های فضای باز و بهترین تلویزیون‌های هوشمند بررسی کنید.

 

 بهترین تلویزیون با صدای عالی

بهترین تلویزیون با صدایی که ما آزمایش کرده ایم LG G1 OLED است. این تلویزیون چشمگیر است که تصاویری فوق العاده با کیفیت صدای خوب ارائه می دهد. پاسخ فرکانسی بسیار خوبی دارد، با یکی از بهترین پاسخ‌های باس که روی تلویزیون اندازه‌گیری کرده‌ایم، بنابراین بر خلاف اکثر تلویزیون‌ها، کمی تپش و غرش وجود دارد. همچنین بسیار بلند می شود، اما برخی از مصنوعات فشرده سازی در حداکثر حجم وجود دارد. نمایه صدای بسیار متعادلی در سطوح گوش دادن متوسط دارد، بنابراین دیالوگ بسیار واضح و قابل درک است. همچنین از eARC پشتیبانی می کند، که اگر قصد دارید آن را به سیستم سینمای خانگی یا نوار صوتی وصل کنید عالی است. همچنین به لطف پنل OLED خود کیفیت تصویر فوق العاده ای را ارائه می دهد. سیاه‌پوستان در یک اتاق تاریک کاملا عمیق و یکنواخت هستند، که برای تماشای فیلم عالی است، زیرا هیچ شکوفایی یا هاله‌ای در اطراف اشیا یا زیرنویس‌های روشن وجود ندارد. این می تواند طیف رنگی گسترده ای را با محتوای HDR نمایش دهد که بسیار زنده و واقعی به نظر می رسد. LG G2 OLED جایگزین آن شده است، اما مدل جدید به طور کلی پاسخ فرکانسی بدتری دارد، با باس کمی کمتر و پروفایل صدای متعادل تر.

 

  بهترین تلویزیون با صدای عالی میان رده رو به بالا

 

بهترین تلویزیون با صدایی که ما آزمایش کرده ایم LG G1 OLED است. این تلویزیون چشمگیر است که تصاویری فوق العاده با کیفیت صدای خوب ارائه می دهد. پاسخ فرکانسی بسیار خوبی دارد، با یکی از بهترین پاسخ‌های باس که روی تلویزیون اندازه‌گیری کرده‌ایم، بنابراین بر خلاف اکثر تلویزیون‌ها، کمی تپش و غرش وجود دارد. صدای آن نیز بسیار بلند می شود، اما برخی از مصنوعات فشرده سازی در حداکثر حجم وجود دارد. نمایه صدای بسیار متعادلی در سطوح گوش دادن متوسط دارد، بنابراین دیالوگ بسیار واضح و قابل درک است. همچنین از eARC پشتیبانی می کند، که اگر قصد دارید آن را به سیستم سینمای خانگی یا نوار صوتی وصل کنید عالی است. همچنین به لطف پنل OLED خود کیفیت تصویر فوق العاده ای را ارائه می دهد. سیاه‌پوستان در یک اتاق تاریک کاملا عمیق و یکنواخت هستند، که برای تماشای فیلم عالی است، زیرا هیچ شکوفایی یا هاله‌ای در اطراف اشیا یا زیرنویس‌های روشن وجود ندارد. می‌تواند طیف رنگی گسترده‌ای را با محتوای HDR نمایش دهد که به‌طور باورنکردنی زنده و واقعی به نظر می‌رسد. LG G2 OLED جایگزین آن شده است، اما مدل جدید به طور کلی پاسخ فرکانسی بدتری دارد، با باس کمی کمتر و پروفایل صدای متعادل تر. 

 

  بهترین تلویزیون با صدای عالی میان رده

 

 بهترین تلویزیون با صدایی که ما در رده میان رده بالا تست کرده ایم Sony X95K است. در کل یک تلویزیون عالی است که صدای خوبی دارد. نمایه صدای متعادلی دارد، بنابراین دیالوگ واضح و قابل درک است. صدای آن به اندازه LG G1 OLED نیست و باس کمتری دارد، اما فشرده سازی کمتر و اعوجاج بسیار کمی در سطوح صدا بالا دارد. مانند G1، از eARC پشتیبانی می کند و از طیف وسیع تری از فرمت های صوتی نسبت به G1 پشتیبانی می کند، از جمله DTS:X از طریق DTS-HD MA، که بسیار عالی است زیرا این فرمت رایج ترین فرمت پشتیبانی شده در فیلم های UHD Blu-ray است. کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند، اما در حالی که ال‌جی به لطف پنل OLED خود، رنگ‌های سیاه جوهری کامل را بدون شکوفه‌دهی ارائه می‌کند، سونی برای دستیابی به سیاهی عمیق به یک ویژگی کم‌نور محلی با آرایه کامل LED مینی تکیه می‌کند، بنابراین شکوفایی حواس‌پرتی در اطراف اجسام روشن بیشتر می‌شود. با این حال، هنوز هم عالی به نظر می رسد، و با حداکثر روشنایی عالی در HDR، نقاط برجسته روشن برجسته می شود. همچنین دارای طیف رنگی گسترده ای است، بنابراین محتوای HDR زنده و واقعی به نظر می رسد.

 

  بهترین تلویزیون با صدای عالی از نظر اقتصادی

 

TCL 6 Series/R646 2021 QLED بهترین تلویزیون میان رده ای است که ما آزمایش کرده ایم. این یک تلویزیون کلی عالی است که در چند اندازه مختلف از 55 تا 75 اینچ موجود است و کیفیت تصویر عالی خود را با کیفیت صدای خوب ترکیب می کند. دارای پاسخ فرکانسی مناسب با نمایه صدای متعادل است که دیالوگ واضحی را ارائه می دهد که برای تماشای اخبار یا برنامه های تلویزیونی عالی است. همچنین بسیار بلند می شود زیرا یکی از پایین ترین تلویزیون هایی است که ما آزمایش کرده ایم، با اعوجاج بسیار کم، حتی در حداکثر صدا. اگر قصد استفاده از نوار صوتی خارجی یا سیستم سینمای خانگی را دارید، از عبور صوتی eARC با همه فرمت‌های اصلی پشتیبانی می‌کند. کیفیت صدای کلی مشابه Sony X95K را ارائه می دهد، اما کیفیت تصویر کمی بدتر دارد، زیرا به روشنایی سونی نیست و زاویه دید باریکی دارد. به لطف حداکثر روشنایی و نسبت کنتراست بسیار بالا، در محیط های تاریک و روشن عملکرد خوبی دارد. این برنامه از پلتفرم هوشمند کاربر پسند Google TV استفاده می کند که استفاده از آن آسان است و دارای مجموعه عظیمی از برنامه های پخش جریانی است، بنابراین می توانید به راحتی محتوای پخش مورد علاقه خود را پیدا کنید.

 

  ارزان ترین تلویزیون با صدای عالی

Insignia F50 QLED بهترین تلویزیون مقرون به صرفه با کیفیت صدای مناسب است که ما آزمایش کرده ایم. این یک تلویزیون ساده با عملکرد کلی خوب است و نسبت به هزینه اش ارزش خوبی ارائه می دهد. به طور شگفت انگیزی کیفیت صدای خوبی برای یک تلویزیون مقرون به صرفه دارد، زیرا اکثر گزینه های ارزان قیمت دیگر صدای متوسطی دارند. صدای نسبتاً بلندی دارد و پروفایل صدای متعادلی دارد، به این معنی که انتخاب خوبی برای گوش دادن به دیالوگ است، اما مانند اکثر تلویزیون ها، باس زیادی تولید نمی کند، بنابراین برای بهترین صدا ممکن یک نوار صدا تهیه کنید. اگر این کار را انجام می دهید، تلویزیون از فرمت های صوتی Dolby و DTS برای عبور پشتیبانی می کند. پلت فرم داخلی Fire TV کاربر پسند است و حرکت در منوی آن راحت است. دارای تعدادی برنامه است که می توانید دانلود کنید و میکروفون تعبیه شده در ریموت به شما امکان دسترسی به ویژگی دستیار صوتی الکسا را می دهد. همچنین اگر می‌خواهید از آن در اتاق‌های تاریک استفاده کنید، کیفیت تصویر کلی مناسبی با رنگ‌های مشکی عمیق دارد و در اتاق‌های روشن، اوج روشنایی و بازتاب مناسبی دارد. صرف نظر از محیط، اگر می خواهید تلویزیونی با صدای مناسب داشته باشید، انتخاب خوبی برای شماست.

 

 نکات مهم

Sony X90K: Sony X90K یک نسخه پایین تر از Sony X95K است. این بدان معناست که صدای آن به خوبی و روشن نیست، اما همچنان کیفیت صدای مناسب و اوج روشنایی عالی دارد، بنابراین اگر می‌خواهید کمی در هزینه‌تان صرفه‌جویی کنید، همچنان انتخاب خوبی برای اتاق‌هایی با نور مناسب است. بررسی ما را ببینید Vizio M7 Series Quantum 2021: Vizio M7 Series Quantum 2021 صدای مناسبی دارد و در کل بهتر از Insignia F50 QLED است. با این حال، ویژگی های هوشمند بدتری دارد و هزینه بیشتری نیز دارد. بررسی ما را ببینید.

 

 به روز رسانی های اخیر

 

21 اکتبر 2022: TCL 6 Series/R646 2021 QLED را به انتخاب "بهترین میان رده" منتقل کرد و LG G1 OLED و Sony X95K را به عنوان "بهترین تلویزیون" و "بهترین تلویزیون میان رده بالا" اضافه کرد. به ترتیب. 29 ژوئیه 2022: مقاله بازسازی شده برای تمرکز بر صدا. TCL 6 Series/R646 را به عنوان "بهترین تلویزیون با صدا" معرفی کرد و Vizio M7 Series Quantum 2021 را با Insignia F50 QLED در رده بودجه جایگزین کرد. Sony A90J را به عنوان "بهترین سینمای خانگی" تغییر نام داد و Sony X95K را به عنوان "بهترین برای اتاق های روشن" اضافه کرد. سامسونگ Q80A و Hisense U6G را حذف کرد. 31 مارس 2022: LG C1 OLED به عنوان «جایگزین ارزان‌تر» برای LG G1 OLED با Sony A90J، زیرا از DTS پشتیبانی می‌کند. چند نام قابل توجه را که دیگر مرتبط نیستند حذف کرد و ال‌جی C1 OLED را به عنوان نام قابل توجه اضافه کرد. 02 فوریه 2022: TCL 6 Series/R635 2020 QLED با TCL 6 Series/R646 2021 QLED جایگزین شد زیرا R646 دوباره در دسترس است. TCL 6 Series/R648 2021 8k QLED، LG NANO75 2021 و Hisense U6GR را به Notable Mentions اضافه کرد.

 همه بررسی ها

توصیه‌های ما در بالا همان چیزی است که فکر می‌کنیم در حال حاضر بهترین تلویزیون‌هایی است که برای اکثر افراد با سلیقه‌های مختلف خریداری می‌شود. قیمت (تلویزیون ارزان‌تر بر تلویزیون گران‌تر اگر تفاوت ارزشش را نداشته باشد) و در دسترس بودن (هیچ تلویزیونی که در همه جا به سختی پیدا می‌شود یا تقریباً موجود نیست) را در نظر می‌گیریم. اگر می‌خواهید کار انتخابی خود را انجام دهید، در اینجا لیستی از تمام بررسی‌های ما در مورد تلویزیون‌ها، طبقه‌بندی شده بر اساس کیفیت صدای آنها آمده است. مراقب باشید زیاد درگیر جزئیات نشوید. در حالی که هیچ تلویزیونی کامل نیست، اکثر تلویزیون ها به اندازه کافی عالی هستند که تقریباً همه را راضی کنند و تفاوت ها اغلب قابل توجه نیستند مگر اینکه واقعاً به دنبال آنها باشید. به خاطر داشته باشید که هیچ تلویزیونی نمی تواند کیفیت صدای یک سیستم صوتی اختصاصی یا نوار صوتی را ارائه دهد.

 

کپی فقط با ذکر نام فروشگاه لوازم خانگی صالحی

 منبع : https://www.rtings.com


مطالب پر بازدید