بهترین تلویزیون برای xbox در سال 2023

 Best Xbox Series X TVs

اگر Xbox Series X دارید یا قصد دارید یکی از آن را تهیه کنید، ممکن است به یک تلویزیون جدید نیاز داشته باشید تا بتوانید از تمام پتانسیل سری X استفاده کنید. ترجیحاً می‌خواهید به دنبال چیزی با پنل 120 هرتزی و پهنای باند HDMI 2.1 باشید، زیرا سری X می‌تواند تا 4k با سرعت 120 فریم در ثانیه برای گیم‌پلی روان‌تر و پاسخ‌گوتر خروجی داشته باشد. تلویزیون‌هایی با کنترل حرکت خوب و تأخیر ورودی کم، تجربه‌ای از بازی پاسخگو را ارائه می‌کنند. در حالی که این توصیه روی Xbox Series X متمرکز است زیرا ما تلویزیون ها را با آن آزمایش کردیم، نتایج برای Xbox Series S یکسان است. ما بیش از 375 تلویزیون را خریداری و آزمایش کرده‌ایم، و در زیر توصیه‌های ما برای بهترین تلویزیون 4k برای Xbox Series X آمده است. برای گزینه‌های بیشتر، توصیه‌های ما را برای بهترین تلویزیون‌های بازی 4k، بهترین تلویزیون‌های 4k HDR و بهترین‌ها بررسی کنید. تلویزیون ها اکثر برندها به زودی محصولات 2023 خود را منتشر خواهند کرد، بنابراین مطمئن شوید که ابتدا به کدام یک از آنها می خواهید بخریم رای دهید و آزمایش کنید. اگر می‌خواهید درباره مدل‌های 2023 اطلاعات بیشتری کسب کنید، صفحه خط تولید تلویزیون 2023 ما را بررسی کنید.

 

 بهترین تلویزیون برای xbox

Translation is too long to be saved
LG C2 OLED بهترین تلویزیون برای Xbox Series X است که ما آزمایش کرده ایم. دارای مجموعه ای باورنکردنی از ویژگی ها برای بهبود تجربه بازی شما، از جمله پهنای باند HDMI 2.1 در هر چهار پورت HDMI، که به شما امکان می دهد بازی های 4k را تا 120 فریم در ثانیه انجام دهید. همچنین از بازی Dolby Vision پشتیبانی می کند که اگر می خواهید از جدیدترین بازی های HDR لذت ببرید بسیار عالی است. کنش سریع به لطف زمان پاسخگویی آنی آن به طرز باورنکردنی واضح است، و به لطف تاخیر ورودی کم، می‌توانید به سرعت به عملکرد روی صفحه واکنش نشان دهید و در هنگام بازی آنلاین مزیت رقابتی به شما می‌دهد. به لطف پنل OLED خود کیفیت تصویر خیره کننده ای را ارائه می دهد. نسبت کنتراست تقریباً بی‌نهایتی دارد که منجر به سیاهی عمیق جوهری در یک اتاق تاریک، با یکنواختی کامل و بدون شکوفایی حواس‌پرتی در اطراف اجسام روشن می‌شود. این یک طیف رنگی گسترده شگفت‌انگیز دارد، بنابراین محتوای HDR زنده و واقعی به نظر می‌رسد، و به لطف زاویه دید گسترده‌اش برای بازی‌های Co-op عالی است و تضمین می‌کند که همه یک چیز را ببینند، حتی اگر چیدمان صندلی‌های شما گسترده باشد.

 

 بهترین تلویزیون میان رده رو به بالا برای xbox

 

بهترین تلویزیون میان رده بالا برای گیمرهای Xbox Series X Samsung QN90B QLED است. این یک تلویزیون عالی با کیفیت تصویر خیره کننده و اوج روشنایی چشمگیر است. دارای ویژگی هایی است که حتی رقابتی ترین گیمرها را خوشحال می کند و در طیف گسترده ای از اندازه ها موجود است. متأسفانه، به خوبی LG C2 OLED در یک اتاق تاریک به نظر نمی رسد و از Dolby Vision برای بازی یا فیلم پشتیبانی نمی کند، بنابراین بازی های HDR به خوبی به نظر نمی رسند. این مجموعه خوبی از ویژگی‌های بازی، از جمله پهنای باند HDMI 2.1 در یکی از درگاه‌های HDMI خود دارد، به این معنی که می‌توانید از مزایای کامل Xbox Series X خود، از جمله پشتیبانی از 4k @ 120Hz استفاده کنید. بازی به لطف تاخیر ورودی کم خود پاسخگو است و برای کاهش پارگی صفحه از پشتیبانی از نرخ تازه سازی متغیر FreeSync (VRR) برخوردار است. زمان پاسخ‌دهی سریعی دارد، بنابراین بازی‌های اکشن سریع واضح هستند، با تاری نسبتاً کمی یا ارواح در اطراف اجسام با حرکت سریع.

 

  بهترین تلویزیون میان رده برای xbox

 

 Hisense U8H بهترین تلویزیون بازی برای Xbox Series X در رده میان رده ای است که ما آزمایش کرده ایم. این یک تلویزیون بازی شگفت‌انگیز با تاخیر ورودی کم و زمان پاسخگویی سریع است که تجربه بازی روان و پاسخگو را ارائه می‌دهد تا بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید. دارای مجموعه‌ای عالی از ویژگی‌های بازی، از جمله پهنای باند HDMI 2.1 در دو پورت، بنابراین می‌توانید از Xbox خود و دستگاه دیگری مانند PS5 که از بازی‌های 4k @ 120 هرتز پشتیبانی می‌کند، بهره کامل ببرید. با این حال، پایین آمدن به یک تلویزیون میان رده دارای چند اشکال است. پردازش بدتری نسبت به ال‌جی C2 OLED دارد، بنابراین باندبندی و پوسترسازی وجود دارد، اما در همه بازی‌ها وجود ندارد و حتی ممکن است متوجه آن نشوید. کیفیت تصویر قابل توجهی را ارائه می دهد، هرچند، بسیار بهتر از TCL 5 سری 5/S546 2021 QLED. اوج روشنایی فوق‌العاده‌ای دارد و بازی‌های HDR به لطف نسبت کنتراست فوق‌العاده، کاهش نور محلی چشمگیر، و اوج روشنایی فوق‌العاده بالا، شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند.

 

  بهترین تلویزیون از نظر اقتصادی برای xbox

 

 بهترین تلویزیون بازی برای بازی های Xbox Series X در دسته بندی بودجه ای که ما آزمایش کرده ایم TCL 5 Series/S555 2022 QLED است. این تلویزیون به دلیل تأخیر ورودی کم و زمان پاسخگویی سریع، تلویزیونی چشمگیر برای بازی است که منجر به تجربه بازی پاسخگو و حرکت واضح، با تاری بسیار کمی در پشت اجسام با حرکت سریع می شود. این فناوری از فناوری نرخ نوسازی متغیر پشتیبانی می‌کند و یک تجربه بازی روان و تقریباً بدون پارگی را ارائه می‌کند، اما برخلاف Hisense U8H، به نرخ تازه‌سازی 60 هرتز محدود شده است. البته کیفیت تصویر هنگام بازی نیز مهم است. TCL ناامید نمی کند. در یک اتاق تاریک به لطف نسبت کنتراست طبیعی فوق‌العاده‌اش عالی به نظر می‌رسد، بنابراین سیاهی‌ها در صحنه‌های روشن عمیق و یکنواخت باقی می‌مانند، و دارای یک آرایه کامل کم‌نور محلی مناسبی است. همچنین به اندازه کافی روشن می شود تا بر تابش خیره کننده غلبه کند و بازتاب مناسبی دارد، بنابراین انتخاب خوبی برای یک اتاق روشن است.

 

 ارزان ترین تلویزیون برای xbox

بهترین تلویزیون ارزان قیمت برای بازی های Xbox Series X Hisense A6H است. این یک تلویزیون بسیار ابتدایی است که نسبت به قیمت آن، عملکرد شگفت‌انگیز بازی مناسبی را ارائه می‌دهد. این یکی از تنها تلویزیون‌های ارزان قیمت یا ارزان قیمت است که از فناوری نرخ تجدید متغیر برای کاهش پارگی صفحه از Xbox پشتیبانی می‌کند. همچنین دارای تاخیر ورودی کم فوق العاده برای تجربه بازی پاسخگو است. زمان پاسخ دهی بدتری نسبت به مدل های گران قیمت این لیست دارد، بنابراین در پشت اشیاء با حرکت سریع کمی تاری بیشتر خواهید دید، اما برای بازی های با سرعت کندتر عالی است. کیفیت تصویر مناسبی ارائه می‌کند و برای اتاق‌هایی با نور متوسط مناسب است، زیرا متأسفانه نسبت کنتراست بسیار پایینی دارد و هیچ ویژگی تیره‌کننده موضعی ندارد، بنابراین سیاه‌ها خاکستری به نظر می‌رسند و در تاریکی پاک می‌شوند. از طرف دیگر، بازتاب مناسبی دارد، به این معنی که می تواند کمی تابش خیره کننده را کنترل کند. همچنین دارای زاویه دید بسیار خوبی است که آن را به گزینه ای عالی برای بازی های co-op تبدیل می کند، زیرا برای دیدن یک تصویر ثابت نیازی به نشستن مستقیم در مقابل آن ندارید.

 

 نکات مهم

Sony A95K OLED: Sony A95K OLED یک تلویزیون چشمگیر است که کیفیت تصویر کمی بهتر از LG C2 OLED به خصوص در HDR ارائه می دهد. دارای چند ویژگی منحصر به فرد مخصوص سونی است که آن را به بهترین انتخاب برای گیمرهای PS5 تبدیل می کند، اما Xbox Series X از این ویژگی ها پشتیبانی نمی کند، بنابراین LG خرید بهتری برای گیمرهای Xbox است. بررسی ما را ببینید Samsung S95B OLED: Samsung S95B OLED به طور کلی کیفیت تصویر کمی بهتر از LG C2 OLED ارائه می دهد، اما از Dolby Vision پشتیبانی نمی کند. اگر می‌خواهید حداکثر استفاده را از Xbox Series X خود داشته باشید، C2 بهترین انتخاب است، اما اگر به کیفیت کلی تصویر اهمیت بیشتری می‌دهید، سامسونگ جایگزین خوبی است، زیرا نقاط برجسته‌تر و رنگ‌های زنده‌تر ارائه می‌دهد. بررسی ما را ببینید TCL 4 Series/S455 2022: TCL 4 Series/S455 2022 جایگزین مناسبی برای Hisense A6H است. از فناوری نرخ نوسازی متغیر پشتیبانی نمی کند، بنابراین در کل برای بازی کمی بدتر است اما در اتاق تاریک بهتر به نظر می رسد. بررسی ما را ببینید.

 

 به روزرسانی های اخیر

 

 14 فوریه 2023: Insignia F50 QLED را با Hisense A6H جایگزین کرد، زیرا Insignia متوقف شده و یافتن آن سخت است. 14 دسامبر 2022: TCL 6 Series/S546 2021 QLED با جدیدتر TCL 6 Series/S555 2022 QLED جایگزین شد. 25 اکتبر 2022: سونی A95K OLED و Samsung S95B OLED را به Notable Mentions اضافه کرد و متن را تازه کرد. 26 سپتامبر 2022: Hisense U8G با مدل جدید Hisense U8H جایگزین شد، زیرا نسبت به مدل سال گذشته ارتقا یافته است. 15 سپتامبر 2022: Insignia F50 QLED به عنوان "بهترین تلویزیون ارزان" اضافه شد، QN90A QLED سامسونگ با QN90B QLED جدیدتر سامسونگ جایگزین شد و C1 جایگزین C2 شد، زیرا یافتن C1 روز به روز سخت تر می شود.

 همه بررسی ها

Translation is too long to be saved
توصیه‌های ما در بالا همان چیزی است که ما فکر می‌کنیم در حال حاضر بهترین تلویزیون برای Xbox Series X هستند. قیمت (تلویزیون ارزان‌تر بر تلویزیون گران‌تر اگر تفاوت ارزشش را نداشته باشد)، بازخورد بازدیدکنندگان و در دسترس بودن را در نظر می‌گیریم ( هیچ تلویزیونی وجود ندارد که در همه جا به سختی پیدا می شود یا تقریباً موجود نیست). اگر دوست دارید کار انتخاب را خودتان انجام دهید، در اینجا لیستی از تمام بررسی های تلویزیونی ما وجود دارد. مراقب باشید زیاد درگیر جزئیات نشوید. در حالی که هیچ تلویزیونی کامل نیست، اکثر تلویزیون ها به اندازه کافی عالی هستند که تقریباً همه را راضی کنند و تفاوت ها اغلب قابل توجه نیستند مگر اینکه واقعاً به دنبال آنها باشید.

 

کپی فقط با ذکر نام فروشگاه لوازم خانگی صالحی

 منبع : https://www.rtings.com


مطالب پر بازدید