تعمیر تلویزیون هایسنس

منبع : https://khedmatazma.com

تعمیر تلویزیون هایسنس

تعمیر تلویزیون هایسنس پس از بررسی معایب تلویزیون هایسنس در تعمیرگاه‌های تخصصی انجام می‌شود. تعمیرات تلویزیون هایسنس از بررسی وضعیت قطعات فنی گرفته تا بهم خوردن تنظیمات تلویزیون را شامل می‌شوند.

مشاهده مشکلات تلویزیون هایسنس در روند تعمیرات تلویزیون هایسنس با دقت عملکردی بالا تاثیر بسزایی دارند. تشخیص به موقع مشکلات و اقدامات سریع برای رفع ایرادات تلویزیون هایسنس و تعمیر تلویزیون هایسنس در شرایط مختلف در جلوگیری از بروز خرابی در دستگاه و افزایش بازده آن تاثیر زیادی دارد.

علت روشن نشدن تلویزیون هایسنس، دسترسی به خدمات پس از فروش تلویزیون هایسنس، استعلام قیمت بک لایت تلویزیون هایسنس،نحوه تعمیر فلت تلویزیونهایسنس، قیمت برد تلویزیون هایسنس و دلایل خاموش شدن تلویزیون هایسنس از پر بازیدترین موارد در تعمیرات تلویزیون هایسنس در بین کاربران است. اگر در روند عملکرد تلویزیون هایسنس نصب شده در منزلتان با مشکلاتی رو به رو هستید تا انتهای مطلب تعمیر تلویزیون هایسنس با ما همراه باشید.

خدمات تعمیر تلویزیون هایسنس

بیشترین خدماتی که پس از نصب تلویزیون هایسنس و استفاده از این دستگاه برای کاربران اهمیت داشته تعمیرات تلویزیون هایسنس و تعویض قطعات در مواقع ضروری است. این قبیل اقدامات که با عبارت خدمات پس از فروش تلویزیون هایسنس عنوان می‌شوند، از خدمات سرویس تلویزیون تا تعمیر و آپدیت نرم افزاری آن را شامل می‎شوند.

شناخت معایب تلویزیون هایسنس و بررسی علت بروز این ایرادات از دیگر خدماتی بوده که اغلب بصورت حضوری در محل برای تعمیر تلویزیون هایسنس انجام می‌شود. به دنبال این اقدامات در صورت تشخیص خرابی قطعات آسیب دیده عمدتا برای رفع عیب یا تعویض به کارگاه تعمیرات تلویزیون هایسنس منتقل می‌شوند.

 

تعمیرات تلویزیون هایسنس

 

بنابراین آشنایی با ایرادات رایج تلویزیون هایسنس که اغلب توسط کارشناسان یا کاربران در هنگام اعلام خرابی دسته بندی شده‌اند در اصلاح این عیوب و رفع مشکل تلویزیون هایسنس تاثیر بسزایی دارند. در ادامه مطلب به بارزترین مشکلات تلویزیون هایسنس در حین کار اشاره خواهیم داشت.

 

آشنایی با مشکلات تلویزیون هایسنس

مشکلاتی پیش آمده در حین استفاده از تلویزیون هایسنس لذت تماشای یک فیلم، سریال یا بازی فوتبال مهیج را از شما می‌گیرد. معایب تلویزیون هایسنس و همین طور مشکلات جزئی و کلی پیش آمده در روند عملکرد آن اوصولا تحت تاثیر خرابی قطعات وابسته به برد اصلی(تعمیر برد تلویزیون) یا بهم خوردن تنظیمات تلویزیون نمود پیدا می‌کنند.

 

علت روشن نشدن تلویزیون هایسنس

 

پرتکرار ترین مشکلات در هنگام تعمیرات تلویزیون هایسنس که منجر به تعویض یا ترمیم قطعات شده به صورت زیر دسته بندی می‌شوند.

 

روشن نشدن تلویزیون هایسنس یا تاخیر در روشن شدن

قطعی کابل برق یا نوسانات ایجاد شده در آن و همین طور ویروسی شدن گیرنده تحت تاثیر اتصال فلش مموری در کنار مشکلات پیش آمده در قطعه بک لایت تلویزیون و مین برد دلایل بروز این مشکل در تلویزیون هایسنس در هنگام استفاده می‌باشند.برخی مواقع با ضرورت تعمیر پورت hdmi تلویزیون همراه است.

عدم شناسایی هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلویزیون، عدم پخش زیرنویس در تلویزیون همزمان با تصویر علی رغم تنظیمات انجام شده، ایرادات پیش آمده در حین اتصال گوشی به تلویزیون قدیمی و بروز مشکل قطعی کابل usb در زمان اتصال لپ تاپ به تلویزیون در حالت اتصال فیزیکی از موارد رایج پیش آمده تحت تاثیر این ایراد است. 

 

بهم خوردن تنظیمات رنگ، نور و صدا در تلویزیون هایسنس

از دلایل اصلی بهم خوردن تنظیمات رنگ، نور و صدا پس از بررسی تنظیمات دستی تلویزیون خرابی بوجود آمده در پنل تلویزیون است. بروز اختلال در پنل، عملکرد تلویزیون هایسنس را در انتقال تصویر با مشکل مواجه می‌کند. در این حالت تعمیر و تعویض قطعه پنل یا صفحه نمایش تلویزیون در کارگاه‌های تعمیر تلویزیون هایسنس صورت می‌گیرد.

 

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون هایسنس

علت خرابی پیش آمده نقص در قطعاتی مثل برد مین و برد پاور دستگاه می‌باشد. اما در وهله اول باید تست‌های لازم روی این قطعات انجام شده و در صورت تایید خرابی برای تعویض یا ترمیم به کارگاه‌های تخصصی تعمیر تلویزیون هایسنس منتقل شوند.

 

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون هایسنس

 

علاوه بر مشکلات بیان شده خود به خود خاموش شدن تلویزیون، چشمک زدن چراغ تلویزیون، نداشتن تصویر علی رغم صدا در تلویزیون و مشکلات وابسته به اتصالات و تجهیزات وابسته به این مدل تلویزیون در نیاز به تعمیرات آن نقش دارند.نحوه اتصال سینما خانگی به تلویزیون و تنظیمات غیر اصولی در حین نصب و راه اندازی تلویزیون در بروز این ایرادات تاثیر دارد.

 

ترکیب شدن رنگ‌ها در تلویزیون هایسنس

ضربه خوردن به پنل تلویزیون و یا آبخوردگی صفحه نمایش که ضرورت تعمیر تلویزیون آبخورده هایسنس را به همراه داشته با ترکیب رنگ‌های تصویر، قالب شدن یک رنگ بر دیگر رنگ‌ها و علت پیدا شدن خطوط افقی روی صفحه تلویزیون نمود پیدا می‌کند. در این حالت تنها چاره رفع مشکل تعویض قطعه پنل در این دستگاه است.

 

از کار افتادن بلندگوها یا دکمه های روی تلویزیون

در برخی مواقع بهم خوردن تنظیمات تلویزیون هایسنس دلیل بروز قطعی صدا و قفل شدن دکمه‌های تلویزیون و علت قطع شدن صدای گیرنده دیجیتال است. در این حالت اگر با آپدیت یا انجام تنظیمات مجدد وضعیت تلویزیون در همین حالت باقی ماند باید برای رفع مشکلات سخت افزاری احتمالی اقدام کنید.

 

مشکلات تلویزیون هایسنس

 

امروزه نسل جدید تلویزیون‌های هایسنس برای برقراری ارتباط دستگاه‌های جانبی مثل لپ تاپ و گوشی با تلویزیون بصورت بیسیم نیز تجهیز شده است. از این رو ایراداتی مثل عدم برقراری ارتباط  کنترل تلویزیون با گوشی و همین طور عدم اتصال لپ تاپ به تلویزیون را می‌توان از موارد ایرادات پیش آمده در تنظیمات این تلویزیون دانست. 

 

مزیت تعمیرات تلویزیون هایسنس در محل

با اینکه تعمیرات تلویزیون هایسنس خصوصا در بخش رفع ایراد قطعات باید در محیط کارگاهی انجام شود، اما اعزام کارشناس به محل و تشخیص عیب اولیه در تسریع روند تعمیر این دستگاه تاثیر بسزایی دارد. اگر تلویزیون شما با مشکلات نرم افزاری یا جرئی رو به رو باشد امکان تعمیر تلویزیون هایسنس در محل وجود داشته و تا حدودی در هزینه و زمان شما صرفه جویی می‌شود.

رایح ترین خدمات تعمیر برندهای مختلف تلویزیون در کنار مدل‌های مختلف هایسنس: 

 • خدمات نصب، راه اندازی و  تعمیر تلویزیون ال جی
 • تعمیر تلویزیون ایکس ویژن و تعویض قطعات بصورت تخصصی 
 • تعمیر تلویزیون پلاسما و رفع ایرادات فنی و تنظیماتی در انواع آن
 • خدمات راه اندازی و تعمیر تلویزیون سونی و دسترسی به راهنما و جدول عیب یابی تلویزیون سونی
 • عیب یابی و تعمیر تلویزیون شارپ در مدل‌های مختلف
 • دسترسی به مراکز و نمایندگی‌های مجاز تعمیر تلویزیون صنام
 • بررسی وضعیت قطعات و تعمیرات تلویزیون پروجکشن در مراکز تخصصی
 • نحوه دسترسی به مراکز تعویض تخصصی تجهیزات و تعمیرات تلویزیون توشیبا 
 • عیب یابی تلویزیون پاناسونیک با بررسی مشکلات و تعویض قطعات در صورت نیاز
 • خدمات نصب و راه اندازی و عیب یابی تلویزیون سامسونگ 
 • بررسی مشکلات تلویزیون اسنوا در نمونه‌های جدید این تلویزیون
 • رفع مشکلات تلویزیون دوو و نصب و راه اندازی تجهیزات وابسته به آن

 

خدمات تعمیر تلویزیون هایسنس در محل بصورت تخصصی بوده و مشکلات آسیب احتمالی به دستگاه تحت تاثیر جا به جایی را از بین می‌برد. علاوه بر آن امکان نظارت بر کار تعمیرکار تلویزیون هایسنس برای افراد وجود دارد.

نکات مهم در خصوص تعمیر تلویزیون هایسنس

توجه داشته باشید در هنگام مشاهده مشکلات تلویزیون هایسنس تا جایی که می‌توانید سریعا برای رفع عیوب اقدام کنید. ماندگاری مشکلات تلویزیون به مرور زمان در روند عملکرد آن تاثیر منفی داشته و هزینه‌های بالا و در برخی مواقع خرابی کامل دستگاه را به دنبال دارد.

 منبع : https://khedmatazma.com


مطالب پر بازدید