تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

منبع : https://khedmatazma.com

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

اگر تلویزیون شما هم از نوع ایکس ویژن است و به دنبال یک مرکز برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن می‌گردید؛ پس به مرجع خوبی رجوع کرده‌اید؛ چرا که شما در این پست علاوه بر اینکه به بهترین تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن، دسترسی پیدا می‌کنید؛ همچنین می‌توانید از هزینه تعمیر تلویزیون ایکس ویژن، نحوه عیب یابی تلویزیون ایکس ویژن، نحوه تعمیر برد پاور تلویزیون ایکس ویژن و دیگر اطلاعات موردنیاز، مطلع شوید.

تلویزیون ایکس ویژن از جمله برندهای بسیار باکیفیت موجود در بازار به شمار می‌آیند که با توجه به تنوع مدل های این تلویزیون، سایزها و انواع مختلف آن از قبیل تلویزیون ایکس ویژنLCD ، LED ،OLED ،QLED ،Plasma ،3D و غیره، توانسته است؛ توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نمایند

اما کیفیت و عملکرد بالای تلویزیون ایکس ویژن شما تضمینی بر بروز مشکل در آنها نیست. چراکه تلویزیون دستگاهی الکترونیکی بوده و بسیار حساس است و هر گونه ضربه به تلویزیون، فشار، نوسان برق، تنش حرارتی و دیگر عوامل، نه تنها به تلویزیون ایکس ویژن بلکه به دیگر برندها هم نیز آسیب وارد می‌کند و مشکل ساز می‌شود. 

 

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

 

رایج ترین مشکلات و تعمیرات ایکس ویژن از زبان تعمیرکاران

سوابق ثبت شده از تعمیرات تلویزیون پروجکشن، عیب یابی و تعمیرات تلویزیون توشیبا و همین طور جدول عیب یابی تلویزیون سونی در کنار سایر برندهای پرطرفدار تلویزیون حاکی از آن است که این وسیله برقی پرکاربرد و حساس نیاز به سرویس، تعمیر و نگهداری دقیق دارد. یکی از موارد این نگهداری صحیح عیب یابی و آشنایی با خطاهای دستگاه در مواقع خرابی است. 

در ادامه می‌توانید مشکلاتی را که ممکن است برای تلویزیون شما به وجود آید، مطالعه کنید:

 

قطع صدا در تلویزیون ایکس ویژن

رفع مشکل قطع شدن صدای تلویزیون ایکس ویژن یکی از متداول ترین تعمیرات تلویزیون ایسک ویژن است.

فرض کنید؛ هنگامی که به آرامی مشغول تماشای تلویزیون هستید، به یک باره صدای تلویزیون ایکس ویژن قطع می‌شود و دیگر صدایی از بلندگوهای تلویزیون شما پخش نمی‌شود. خب مشکل از کجا نشات می‌گرید؟علت قطع شدن صدای گیرنده دیجیتال تلویزیون چه می‌باشد؟

نقص در عملکرد بلندگوهای تلویزیون می‌تواند یکی از دلایل قطع شدن صدای تلویزیون ایکس ویژن باشد. اگر بلندگوهای دستگاه سالم باشند، در مرحله بعدی شک بر روی عملکرد مین برد تلویزیون می‌رود که تعمیرکاران خدمت از ما می‌تواند در سریع ترین زمان ممکن ایراد پیش آمده را بررسی کرده و به دقت عیب یابی نمایند.

 

به هم ریختگی تصویر و پخش رنگ در تلویزیون ایکس ویژن

 این مشکلات شامل مواردی مثل پخش رنگ ها در هنگام پخش تصویر به صورت رنگین کمانی، عدم نمایش رنگ قرمز، آبی و یا سبز و یا ایجاد خط یا خطوط افقی و عمودی بر روی تصویر تلویزیون ایکس ویژن است.

حال علت پیدا شدن خطوط افقی روی صفحه تلویزیون و سایر موارد می‌تواند نکات متفاوتی باشد که باید به صورت دقیق عیب یابی شود اما به طور کلی مشکلات به هم ریختگی تصویر و پخش رنگ در تلویزیون، بیشتر به دلیل ایراد در قطعه منبع تغذیه، برد اینورتور دستگاه و یا ایراد در عملکرد بک لایت ها است.

اگر برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به دنبال بهترین تعمیرکار و تکنسین میگردید، پس چند دقیقه ای وقتتان را به ما بسپارید و به طور رایگان قیمت و سپس تصمیم خود را بگیرید.

 

خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون ایکس ویژن

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ایکس نیز یکی دیگر از مشکلات و تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن است. هر چند که با توجه به مدل های متفاوت تلویزیون ایکس ویژن این مشکل هم دلایل متفاوتی دارد اما رایج ترین علت رخ دادن این حادثه مربوط به نقص در مین برد (برد اصلی) است و در مواردی نیز نقص در عملکرد قطعه پاور باعث بروز این مشکل می‌شود. 

برای تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن و عیب یابی و تعمیر برد تلویزیون به سراغ یک تکنسین حرفه ای بروید چرا که تعمیر این قطعه از تلویزیون کمی حساس است.

 

قطع تصویر در تلویزیون ایکس ویژن

از عمده ترین و شایع ترین علل قطع شدن تصویر تلویزیون ایکس ویژن، ایراد در برد و مدار بک لایت تلویزیون است. که ممکن است برای هر نوع برند دیگری از تلویزیون رخ دهد. اگر برای عیب یابی و رفع این مشکل نگران هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن هستید، پس بذارید خیالتان راحت کنیم که هزینه ای تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن که از خدمت از ما درخواست می دهید؛ کاملا زیر نظر اتحادیه تعیین شده است.

 

خارج نشدن تلویزیون ایکس ویژن از حالت استند بای

از دیگرشایع ترین ایرادات تلویزیون که برای صاحبان تلویزیون ایکس ویژن با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، خارج نشدن تلویزیون از حالت استند بای است. این ایراد که بسیار کلافه کننده هم هست، به علت ایراد و نقص در مین برد تلویزیون ایجاد می‌شود. باید برای تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن سریعا اقدام کنید؛ تا مشکلات گسترده تر نشود.

 

تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن

 

دیر روشن شدن تلویزیون ایکس ویژن

دیر روشن شدن تلویزیون ایکس ویژن نیز از دیگر مشکلات است. که ممکن است برای دیگر برندها رخ دهد. گاهی شما یا فشردن دکمه پاور موجود بر روی کنترل تلویزیون ایکس ویژن خود، مشاهده می‌کنید که تلویزیون به کندی و با تاخیر فراوان فرمان گرفته و روشن می‌شود. این مشکل به علت نقص فنی در قطعه پاور دستگاه رخ می‌دهد که جای هیچ نگرانی نیست ولی فقط باید یکم دست بجنبانید و از یک تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن کمک بخواهید. 

 

خاموش شدن کامل تلویزیون (حالت مرگ یا DEAD) و تاخیر در روشن شدن

خاموش شدن کامل تلویزیون (حالت مرگ یا DEAD) و چشمک زدن چراغ تلویزیون یعنی چراغ استندبای آن (چراغ LED) تاخیر در روشن شدن تلویزیون، میتواند ناشی از خراب شدن برد پاور تلویزیون ایکس ویژن باشد. که توصیه می‌شود سریعا برای تعمیر برد پاور تلویزیون ایکس ویژن از یک تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن درخواست کمک کنید.

 

سایر مشکلات تلویزیون ایکس ویژن 

نکته بسیار بارز تعمیرات تمامی برندهای تلویزیون مثل تعمیر تلویزیون ال جی، عیب یابی و تعمیر تلویزیون پلاسما، ایرادات و تعمیر تلویزیون سونی و بررسی تعمیر تلویزیون شارپ و سایر برندها مشابه بودن لیست خطاها غیر از موارد خیلی تخصصی برخی مدل‌ها و برندهاست. در این قسمت با برخی از این ایرادات رایج در عملکرد تلویزیون ایکس ویژن در قالب نکات زیر آشنا می‌شویم. 

  • عدم شناسایی هارد اکسترنال بعد از اتصال به تلویزیون ایکس ویژن
  • ایرادات اتصال گوشی به تلویزیون قدیمی و عدم اتصال لپ تاپ به تلویزیون ایکس ویژن 
  • مشکلات پیش آمده در تنظیمات تلویزیون ایکس ویژن و بهم خوردگی پخش زیرنویس در تلویزیون
  • ایرادات پیش آمده در پنل تلویزیون ایکس ویژن  و تاثیر آن بر خرابی پورت و ضرورت تعمیر پورت hdmi تلویزیون
  • نواقص احتمالی در روند تنظیمات کنترل تلویزیون با گوشی 
  • بروز ایرادات در  نحوه اتصال سینما خانگی به تلویزیون ایکس ویژن 
  • خرابی قطعاتی مثل فلت تلویزیون، ضرورت تعمیر تلویزیون آبخورده در مدل‌های مختلف 

 

حالت های مختلف چراغ استندبای تلویزیون ایکس ویژن:

  • چراغ استندبای قرمز: تلویزیون خاموش است.
  • چراغ استندبای چشمک زن زرد: تلویزیون ایکس ویژن در حال روشن شدن است (معمولا شش بار چشمک میزند).
  • چراغ استندبای سبز: دستگاه روشن و آمده می‌باشد.

دقت داشته باشید که می‌توانید از روی چراغ نشانگر، ایرادات مربوط به تغذیه POWER و یا بک لایت BACKLIGHT تلویزیون های ال سی دی ایکس ویژن و ال ای دی ایکس ویژن را تشخیص داد. توجه کنید که چنانچه بعد از روشن کردن چراغ زرد تعداد زیادی چشمک می‌زند اما تلویزیون ایکس ویژن XVISION روشن نمی‌شود مشکل از برد تغذیه است که باید سریعا برد را تعمیر کنید.

اگر دوباره چراغ به وضعیت استندبای یعنی چراغ قرمز برگردد ولتاز 12 ولت را ندارد. اگر سبز شود و یک صدای شدید دهد مشکل مسیر منفی ولتاژ دی سی DC VOLTAGE را دارد.

اگر سبز شود و تصویر نیاید اما صدا داشته باشید بک لایت سوخته است. حال برای تعمیر بک لایت و برد تلویزیون ایکس ویژن، تعمیر پاور، تعمیر ال سی دی و ... روی تکنسین های خدمت از ما حساب کنید.

این قبیل مشکلات در لیست خطا و حین عیب یابی تلویزیون پاناسونیک و همین طور موارد عیب یابی تلویزیون سامسونگ، لیست مشکلات تلویزیون اسنوا و نمونه‌های ثبت شده کاربران در خصوص مشکلات تلویزیون دوو به چشم خورده و مختص این برند تلویزیون نمی‌باشد.

بهترین تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن در خدمت از ما

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل توسط تعمیرکاران متخصص "خدمت از ما" صورت می‌گیرد. تکنسین های ما تلویزیون Xvision شما را عیب یابی و برای رفع مشکلات از قطعات اصلی و فابریک استفاده می‌کنند. از کوچکترین مشکل تا بزرگترین آن در هر نقطه از ایران که هستید می‌توانید درخواست خود را برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در "خدمت از ما" ثبت کنید.پش بدون هیچ نگرانی و تردیدی با برای تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن همانند تعمیر تلویزیون صنام و عیب یابی و تعمیر تلویزیون هایسنس و سایر برندها دست به کار شوید.

جهت تعمیر تلویزیون ایکس ویژن و درخواست تعمیرکار، می‌توانید کمتر از یک دقیقه به تمامی تعمیرکاران سطح شهر خود دسترسی پیدا کنید و با مشاهده سوابق کاری، نظر مشریان آن ها، تعداد خدماتی که تعمیرکاران برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن انجام داده اند و همچنین هزینه ای که برای تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن و رفع کلیه مشکلات را تعیین می‌کنند؛ می‌توانید، یک جا آن ها را با هم مقایسه کنید و یکی را برگزینید.

 منبع : https://khedmatazma.com


مطالب پر بازدید