ورود/ثبت نام

سبدخرید شما خالی است!

لوازم خانگی و آشپزخانه عمده از کجا بخریم؟

در ادامه شما را با مراکز عمده لوازم خانگی و آشپزخانه آشنا خواهیم کرد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، از آنجا که خرید و فروش لوازم خانه و آشپزخانه جزو پررونق‌ترین کسب و کارها بوده و افراد زیادی مشغول به فعالیت در این زمینه هستند، در ادامه با مکان‌هایی که می‌توانید لوازم خانگی عمده را از آنجا بخرید را به شما معرفی کردم.

لوازم خانگی عمده از کجا بخریم؟

شاید قبل از پاسخ به این سوال که خرید لوازم خانگی بصورت عمده از چه مکانی و چه پلتفرمی صورت بگیرد بهتر است؟، به این پرسش جواب دهیم که چه کسانی لوازم خانگی و آشپزخانه بصورت عمده خریداری می‌کنند؟، البته که مهم‌ترین آنها مغازه دارن و فروشندگان آنلاین لوازم خانه و آشپزخانه هستند.

همیشه خرید عمده لوازم خانگی برای عمده فروشان و خرده فروشان شهرستانی دغدغه به حساب می‌آید. چرا که جدای از مسافت دوری که بخاطر خرید عمده وسایل خانگی باید طی کنند، پیدا کردن مکانی که بتوانند اجناس با کیفیت و قیمت مناسب از آن تهیه کنند بحث مهمی است.

البته دغدغه‌ی این موضوع که: لوازم خانگی عمده از کجا بخریم، تنها محدود به این افراد محدود نمی‌شود و نوعروسانی که قصد دارند لوازم خانگی خریداری کنند هم به دنبال مکان‌هایی مطمئن برای خریداری لوازم مورد نیاز خود هستند. در ادامه ابتدا در ارتباط با بازار آنلاین و سپس درمورد بازارهای حضوری صحبت خواهیم کرد.

بازار آنلاین لوازم خانگی عمده

یکی از روش‌های خرید و مطلع شدن از قیمت‌ها، بررسی سایت‌های آنلاین در این حوزه است. بابا عمدهیکی از سایت‌های فعال در حوزه فروش عمده لوازم خانگی و آشپزخانه است که با ورود به آن با انواع لوازم دکوری، پذیرایی، بهداشتی، انواع خرده ریز آشپزخانه، لوازم برقی و دیگر لوازم ریز و درشت خانه و آشپزخانه مواجه خواهید شد، شما می‌توانید برای خرید انواع لوازم و ظروف آشپزخانه نیز بصورت مستقیم به بخش فروش عمده لوازم آشپزخانه ارزان باباعمده مراجعه نمایید.

علت معرفی باباعمده در موضوع؛ لوازم خانگی عمده از کجا بخریم، را می‌توان به پوشش دادن کل بازار ایران توسط این مجموعه دانست، در واقع زمانی که شما وارد سایت بابا عمده می‌شوید، تنها با محصولات یک عمده فروش روبرو نیستید؛ بلکه به بازار عمده سراسر کشور متصل خواهید شد.

این روش خرید دارای مزایا و معایبی است. در رابطه با مزایا اینگونه سایت‌ها می‌توان به گستردگی آنها اشاره کرد، اینکه شما به کل بازار کشور دسترسی دارید و می‌توانید با بررسی فروشندگان و قیمت‌ها تصمیم بهتری برای خرید بگیرید اما اغلب در این شرایط تصمیم گیری دشوار است، تعداد زیادی فروشنده وجود دارد که برای اعتماد به هریک باید مراحلی را جهت اعتماد سازی طی کرد.

اگر تا به اینجای مطلب لوازم خانگی عمده از کجا بخریم، پاسخ خود را نیافتید با ما همراه باشید تا برخی از بازارهای حضوری داخل کشور را نیز بررسی نمائیم.

بررسی بازارهای حضوری:

شوش

بازار شوش معروف به بازار بلور، از جمله قدیمی ترین بازارهای ایران در زمینه لوازم آشپزخانه و ظروف کریستالی می‌باشد که چندین پاساژ متعدد در محیط آن بنا شده و غالب فروشندگان آن اجناس خود را بصورت عمده به فروش می‌رسانند، این بازار در شمال غربی منطقه ۱۶ شهرداری و در ناحیه جنوب تهران واقع گردیده است.

لوازم خانگی و آشپزخانه عمده از کجا بخریم؟

صالح آباد

از جمله دیگر بازارهای معروف تهران که یکی از بزرگترین مراکز خرید می‌باشد و دارای انبارهای متعدد نیز بوده و در سال‌های اخیر محبوبیت بالایی در میان فعالان این حوزه پیدا کرده است. این بازار می‌تواند گزینه مناسبی برای خریداران عمده لوازم خانه و آشپزخانه باشد. این بازار در انتهای اتوبان شهید تندگویان به سمت اتوبان بهشت زهرا بعد از پل شهید صنیع خوانی واقع شده است.

لوازم خانگی و آشپزخانه عمده از کجا بخریم؟

گناوه

بندر گِناوه به خاطر مرزی بودن و ورود انواع کالاهای خارجی بدون واسطه معروف است و می‌تواند یکی از مقاصد جذاب برای خرید عمده لوازم خانگی باشد. بازار سیف، مجتمع آفتاب، پاساژ ارغوان و … که همگی واقع در گناوه هستند می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای گشت و گذار و خرید لوازم خانگی باشند.

سخن پایانی

تا به اینجای مطلب؛ لوازم خانگی عمده از کجا بخریم، بازار آنلاین و چندین بازار حضوری را معرفی و بررسی کردیم و به چالش‌های خرید آنلاین نیز اشاره نمودیم، بدون شک خرید حضوری و آنلاین هر یک مزیت‌ها و معایب خود را دارند. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید حضوری و حتی خریدآنلاین، سایت بابا عمده و سایت‌هایی از این دست را بعنوان بستری ساده و کاربردی برای شناخت فروشندگان هدف و اطلاع از قیمت بررسی نمائید تا از قیمت‌های عمده فروشان مختلف آگاه شوید. شما می‌توانید با جستجوی نام باباعمده در گوگل وارد سایت آنها شوید.

با سرچ ممکن است سایت‌های دیگری مانند: زودل یا دیگر سایت‌ها که در زمینه عمده فعالیت دارند را مشاهده کنید، اما با بررسی‌هایی که در جهت نوشتن موضوعِ: لوازم خانگی عمده از کجا بخریم، صورت گرفته؛ دیگر سایت‌ها بستر غنی برای لوازم خانه و آشپزخانه محسوب نمی‌شوند و تمرکز آنها در دیگر حوزه‌ها است.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5458933