در صورت وجود سوال و یا مشکل در خصوص این طرح با فروشگاه صالحی تماس بگیرید.

طرح اقساطی کالا نو بانک تجارت ویژه خرید محصولات پاکشوما + دانلود باجت

 طرح اقساطی کالا نو بانک تجارت ویژه خرید محصولات پاکشوما

 

 طرح اقساطی کالانو بانک تجارت ویژه خرید محصولات پاکشوما آغاز شد.

 در این طرح فوق العاده شما میتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک تجارت - بدون نیاز به ضامن - بدون نیاز به چک، به صورت آنلاین اقدام به دریافت اعتبار نمایید و محصول پاکشوما، خود را خرید نمایید.

 طرح کالانو دارای کمترین نرخ سود بانکی است، سقف تسهیلات تا 100 میلیون تومان است. باز پرداخت اقساطی تا 24 ماه میباشد. شما تا پرداخت آخرین قسط 730 روز وقت دارید.

 

 مزایای استفاده از اعتبار اقساطی گروه پاکشوما

 دریافت اعتبار به صورت آنلاین و  بدون مراجعه حضوری

 دریافت اعتبار با سپرده‌گذاری اندک و  با فرصت خرج‌کرد یک‌ماهه‌

 بدون چک، و با رتبه اعتباری و  بازپرداخت ۲۴ ماهه

 امکان پرداخت نقدی برای  خریدهای بیشتر از مبلغ اعتبار

 

راهنمای درخواست اعتبار از اپلیکیشن باجت بانک تجارت + دانلود

 

 برای دانلود برنامه باجت بانک تجارت کلیک نمایید.

 

 

 

مرحله اول

اعتبارسنجی و انتخاب مبلغ طرح

وارد ویجت اعتبار خرید کالا در اپلیکیشن باجت شوید و طرح پاکشوما را انتخاب کنید. در حال حاضر، امکان انصراف وجود ندارد؛ پس در انتخاب مبلغ اعتبار (20، 50 و یا 100 میلیون تومان) دقت کنید.

 

 

مرحله دوم

صدورسفته الکترونیک

برای ادامه فرایند باید حساب کوتاه مدت باجتی افتتاح کنید. پس از افتتاح حساب کافی است آدرس محل اقامت خود را تائید و سفته الکترونیک به میزان 1/2 برابر مبلغ اعتبار صادر کنید. باتوجه به رتبه اعتباری‌تان ممکن است به ضمانت سفته نیاز داشته باشید.

 

 

 

 

مرحله سوم

صدور ضمانت‌نامه

برای صدور ضمانت‌نامه لازم است به میزان 5 درصد مبلغ طرح انتخابی، سپرده نقدی داشته باشید. مبلغ این سپرده پس از بازپرداخت 12 قسط اول، به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. همچنین کارمزدهای مرتبط با صدور ضمانت‌نامه بایستی در حساب شما وجود داشته باشد.

 

 

 

 

 

مرحله چهارم

امضای قرارداد و دریافت اعتبار

در این مرحله کافی‌ست قرارداد اعتباری خود را امضا کنید تا مبلغ انتخابی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما فعال شود.

 

 

 

 

مرحله پنجم

خرید کالا از نمایندگی‌های پاکشوما

می‌توانید در وبسایت پاکشوما، دسته‌بندی محصولات را مشاهده و جزئیات کالای موردنظر خود را بررسی کنید. سپس برای خرید به نمایندگی‌های مرتبط مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

سوالات متداول باجت بانک تجارت

 

مقدار اعتبار اقساطی گروه پاکشوما در باجت چقدر است؟

پاکشوما دارای سه طرح اقساطی به میزان 20، 50 و 100 میلیون تومان است. شما می‌توانید بیشتر و یا کمتر از این مقدار خرید کنید. اگر کمتر از اعتبار انتخابی خود خرید کنید، مبلغ اقساط به همان میزان کاهش می‌یابد. اگر بیشتر از اعتبار انتخابی خود خرید کنید، مابه‌تفاوت مبلغ را به صورت نقد در فروشگاه پرداخت می‌کنید.

 

اعتبارسنجی چیست؟

در مرحله اعتبارسنجی، رفتار مالی و بانکی درخواست‌کننده تسهیلات شامل بدهی، اقساط بانکی، چک برگشتی و... بررسی می‌شود. در حال حاضر، خرید اقساطی پاکشوما برای افراد با رتبه اعتباری بالا (A یا B) امکان‌پذیرست. به زودی و در نسخه‌های آتی، این امکان برای سایر افراد نیز فراهم خواهد شد.

 

کارمزد مورد نیاز برای دریافت اعتبار اقساطی گروه پاکشوما چقدر است؟

کارمزد مورد نیاز برای دریافت اعتبار به مبلغ 100 میلیون تومان، اگر افتتاح حساب کوتاه مدت و صدور امضای دیجیتال را انجام داده باشید، 1,254,700 تومان و در صورتی که امضای دیجیتال و افتتاح حساب کوتاه مدت را انجام نداده باشید، 1,331,640 تومان است.
کارمزد مورد نیاز برای دریافت اعتبار به مبلغ 50 میلیون تومان، اگر افتتاح حساب کوتاه مدت و صدور امضای دیجیتال را انجام داده باشید، 674,075 تومان و در صورتی که امضای دیجیتال و افتتاح حساب کوتاه مدت انجام نداده باشید، 751,015 تومان است.
کارمزد مورد نیاز برای دریافت اعتبار به مبلغ 20 میلیون تومان، اگر افتتاح حساب کوتاه مدت و صدور امضای دیجیتال را انجام داده باشید، 325,700 تومان و در صورتی که امضای دیجیتال و افتتاح حساب کوتاه مدت را انجام نداده باشید، 402,640 تومان است.

 

مبلغ سفته الکترونیک جهت وثیقه ضمانت و نیز تضمین اعتبار چقدر است؟

برای دریافت اعتبار به مبلغ 100 میلیون تومان، سفته به مبلغ 120 میلیون تومان نیازست.
برای دریافت اعتبار به مبلغ 50 میلیون تومان، سفته 60 میلیون تومانی نیازست.
برای دریافت اعتبار به مبلغ 20 میلیون تومان، سفته 24 میلیون تومانی نیازست.

 

 

آیا برای اعطای اعتبار اقساطی گروه پاکشوما، نیاز به سپرده‌گذاری است؟

بله، در مرحله صدور ضمانت‌نامه، نیاز به سپرده‌گذاری نقدی معادل 5 درصد مبلغ کل اعتبار است. مقدار سپرده نقدی برای اعتبار 100 میلیون تومان، 5,000,000 تومان و برای اعتبار 50 میلیون تومان، 2,500,000 تومان و اعتبار 20 میلیون تومان، 1,000,000 تومان، سپرده نقدی نیاز است. مبلغ سپرده نقدی پس از بازپرداخت 12 قسط اول به حساب شما بازگشت داده می‌شود.

 

 

دریافت اعتبار اقساطی گروه پاکشوما چقدر زمان می‌برد؟

باتوجه به اینکه صدور ضمانت‌نامه به‌عنوان جزئی از فرآیند دریافت اعتبار به 24 ساعت زمان نیاز دارد؛ می‌توانید کل فرآیند را حداکثر در طی 2 روز پیش ببرید. اعطای اعتبار بعد از امضای قرارداد با توجه به صف اعطا به متقاضیان این اعتبار صورت می‌گیرد.

 

 

بعد از درخواست اعتبار اقساطی گروه پاکشوما، امکان انصراف وجود دارد؟

در حال حاضر انصراف از طرح تنها تا مرحله صدور ضمانت‌نامه امکان‌پذیر است. پس از این مرحله امکان انصراف وجود ندارد. همچنین اگر فرآیند درخواست یک طرح (به عنوان نمونه پاکشوما) را نیمه‌کاره رها کرده باشید، امکان درخواست طرح دیگر (به عنوان نمونه انتخاب) را ندارید؛ مگر اینکه از طرح فعلی خود انصراف دهید. همچنین اگر اعتبار یک طرح را دریافت کرده باشید، لازم است اقساط آن را به‌طور کامل پرداخت کنید تا بتوانید اعتبار طرح دیگری را دریافت کنید.

 

 

مدت و مبلغ بازپرداخت اقساط چقدر است؟

برای اعتبار به مبلغ 100 میلیون تومان؛ مبلغ اقساط ماه 1 تا 12، 4,394,081 تومان و مبلغ اقساط ماه 13 تا 24، 5,125,000 تومان است.
برای اعتبار به مبلغ 50 میلیون تومان؛ مبلغ اقساط ماه 1 تا 12، 2,197,040 تومان و مبلغ اقساط ماه 13 تا 24، 2,562,500 تومان است.
برای اعتبار به مبلغ 20 میلیون تومان؛ مبلغ اقساط ماه 1 تا 12، 878,816 تومان و مبلغ اقساط ماه 13 تا 24، 1,025,000 تومان است.

 

 

بعد از واریز اعتبار، آیا محدودیت زمانی برای استفاده از آن وجود دارد یا خیر؟

بعد از تخصیص اعتبار، متقاضی یک ماه فرصت خرید از فروشگاه‌های پاکشوما را دارد.

 

 

در صورتی که در موعد مقرر، اقدام به پرداخت اقساط نکنم، چه خواهد شد؟

در مورد اقساط 12 ماه اول، اگر به هر دلیلی به‌صورت متوالی و یا غیرمتوالی 60 روز از سر‌رسید اقساط شما بگذرد ملزم هستید 12 قسط اول را به همراه جریمه کامل آن به صورت یکجا پرداخت کنید.
در مورد اقساط 12 ماه دوم مانند سایر تسهیلات بانکی در صورت عدم پرداخت به موقع، تسهیلات شما معوّق شده و علاوه بر جریمه مصوّب با کاهش رتبه اعتباری، امکان دریافت تسهیلات و سایر خدمات بانکی از موسسات مالی و اعتباری برای شما کاهش می‌یابد.

 

 

 راهنمای خرید اقساطی محصولات پاکشوما + طرح کالانو بانک تجارت

  راهنمای دریافت تسهیلات کالانو بانک تجارت ویژه خرید پاکشوما

 

 

قبل از اقدام به خرید، از باجت ( تسهیلات و اعتبار آنلاین بانک تجارت ) برای دریافت اعتبار وام اقدام نمایید.

 در حال حاضر این برنامه بر روی گوشی موبایل با سیستم عامل اندروید قابل نصب میباشد.

 برنامه باجت یک برنامه ئروت سازمانی مربوط به تسهیلات و اعتبار آنلاین بانک تجارت است که پس از نصب این برنامه بر روی گوشی موبایل خود، مراحل اعتبار سنجی، امضای دیجیتال و تکمیل مدارک را به صورت آنلاین انجام میدهید.

 بعد از انجام این مراحل مبالغ 20 - 50 - 100 میلیون تومان را میتوانید دریافت نمایید.

 

 باز پرداخت اقساط 24 ماهه خرید اقساطی محصولات پاکشوما

  باز پرداخت اقساط 24 ماهه خرید اقساطی محصولات پاکشوما

 

 مبلغ معادل 5 درصد وام به عنوان سپرده نزد بانک باقی خوهد ماند و به شما بازگردانده خواهد شد.

 هزینه های اولیه : 5 درصد از مبلغ وام + هزینه عملیاتی بانک تجارت در طرح کالانو + باجت

 

خرید حضوری - تلفنی کالانو بانک تجارت محصولات پاکشوما از فروشگاه صالحی

 بعد از انجام مراحل ذکر شده و دریافت اعتبار از باجت، میتوانید با فروشگاه صالحی تماس بگیرید و خرید خود را انجام دهید.

 

 

 

 در صورتی که خرید شما از اعتبار دریافتی شما بیشتر باشد. میتوانید ابتدا هزینه اضافی را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت نمایید و الباقی مبلغ را از اعتبارتان کسر نمایید.

 

 

 خرید غیر حضوری به صورت آنلاین از سایت پاکشوما

  خرید غیر حضوری به صورت آنلاین از سایت پاکشوما

 

 

 

در صورتی که تمایل دارید ، خودتان تمام مراحل را انجان دهید. میتوانید بعد از دریافت اعتبار، به وب سایت پاکشوما مراجعه نمایید و خرید را انجام دهید

 چنانچه خرید شما از اعتبار دریافتی شما بیشتر باشد. میتوانید ابتدا هزینه اضافی را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی پرداخت نمایید و الباقی مبلغ را از اعتبارتان کسر نمایید.

 

 سوالات متداول طرح کالانو بانک تجارت خرید پاکشوما

 

مقدار اعتبار اقساطی پاکشوما در اپلیکیشن باجت چقدر است؟

پاکشوما دارای سه طرح اقساطی به میزان 20، 50 و 100 میلیون تومان است. شما می‌توانید بیشتر و یا کمتر از این مقدار خرید کنید. اگر کمتر از اعتبار انتخابی خود خرید کنید، مبلغ اقساط به همان میزان کاهش می‌یابد. اگر بیشتر از اعتبار انتخابی خود خرید کنید، مابه‌تفاوت مبلغ را به صورت نقد در فروشگاه پرداخت می‌کنید

 

 

اعتبارسنجی چیست؟

در مرحله اعتبارسنجی، رفتار مالی و بانکی درخواست‌کننده تسهیلات شامل بدهی، اقساط بانکی، چک برگشتی و... بررسی می‌شود. در حال حاضر، خرید اقساطی پاکشوما برای افراد با رتبه اعتباری بالا (A یا B) امکان‌پذیرست. به زودی و در نسخه‌های آتی، این امکان برای سایر افراد نیز فراهم خواهد شد.

 

 

کارمزد مورد نیاز برای دریافت اعتبار اقساطی گروه پاکشوما چقدر است؟

کارمزد مورد نیاز برای دریافت اعتبار به مبلغ 100 میلیون تومان، اگر افتتاح حساب کوتاه مدت و صدور امضای دیجیتال را انجام داده باشید، 1,254,700 تومان و در صورتی که امضای دیجیتال و افتتاح حساب کوتاه مدت را انجام نداده باشید، 1,331,640 تومان است. کارمزد مورد نیاز برای دریافت اعتبار به مبلغ 50 میلیون تومان، اگر افتتاح حساب کوتاه مدت و صدور امضای دیجیتال را انجام داده باشید، 674,075 تومان و در صورتی که امضای دیجیتال و افتتاح حساب کوتاه مدت انجام نداده باشید، 751,015 تومان است. کارمزد مورد نیاز برای دریافت اعتبار به مبلغ 20 میلیون تومان، اگر افتتاح حساب کوتاه مدت و صدور امضای دیجیتال را انجام داده باشید، 325,700 تومان و در صورتی که امضای دیجیتال و افتتاح حساب کوتاه مدت را انجام نداده باشید، 402,640 تومان است.

 

 

مبلغ سفته الکترونیک جهت وثیقه ضمانت و نیز تضمین اعتبار چقدر است؟

برای دریافت اعتبار به مبلغ 100 میلیون تومان، سفته به مبلغ 120 میلیون تومان نیازست. برای دریافت اعتبار به مبلغ 50 میلیون تومان، سفته 60 میلیون تومانی نیازست. برای دریافت اعتبار به مبلغ 20 میلیون تومان، سفته 24 میلیون تومانی نیازست.

 

 

آیا برای اعطای اعتبار اقساطی گروه پاکشوما، نیاز به سپرده‌گذاری است؟

بله، در مرحله صدور ضمانت‌نامه، نیاز به سپرده‌گذاری نقدی معادل 5 درصد مبلغ کل اعتبار است. مقدار سپرده نقدی برای اعتبار 100 میلیون تومان، 5,000,000 تومان و برای اعتبار 50 میلیون تومان، 2,500,000 تومان و اعتبار 20 میلیون تومان، 1,000,000 تومان، سپرده نقدی نیاز است. مبلغ سپرده نقدی پس از بازپرداخت 12 قسط اول به حساب شما بازگشت داده می‌شود.

 

 

دریافت اعتبار اقساطی گروه پاکشوما چقدر زمان می‌برد؟

باتوجه به اینکه صدور ضمانت‌نامه به‌عنوان جزئی از فرآیند دریافت اعتبار به 24 ساعت زمان نیاز دارد؛ می‌توانید کل فرآیند را حداکثر در طی 2 روز پیش ببرید. اعطای اعتبار بعد از امضای قرارداد با توجه به صف اعطا به متقاضیان این اعتبار صورت می‌گیرد.

 

بعد از درخواست اعتبار اقساطی گروه پاکشوما، امکان انصراف وجود دارد؟

در حال حاضر انصراف از طرح تنها تا مرحله صدور ضمانت‌نامه امکان‌پذیر است. پس از این مرحله امکان انصراف وجود ندارد. همچنین اگر فرآیند درخواست یک طرح (به عنوان نمونه پاکشوما) را نیمه‌کاره رها کرده باشید، امکان درخواست طرح دیگر (به عنوان نمونه انتخاب) را ندارید؛ مگر اینکه از طرح فعلی خود انصراف دهید. همچنین اگر اعتبار یک طرح را دریافت کرده باشید، لازم است اقساط آن را به‌طور کامل پرداخت کنید تا بتوانید اعتبار طرح دیگری را دریافت کنید.

 

 

بعد از واریز اعتبار، آیا محدودیت زمانی برای استفاده از آن وجود دارد یا خیر؟

بعد از تخصیص اعتبار، متقاضی یک ماه فرصت خرید از فروشگاه‌های پاکشوما را دارد.

 

 

 

 راهنمای خرید اقساطی بتا رفا محصولات پاکشوما

 فروش اقساطی محصولات پاکشوما با شرایط ویژه آغاز شد

 آموزش مراحل دریافت تسهیلات طرح کارت اعتباری مدیریت شده بانک ملی ایران ویژه محصولات پاکشوما

 شرایط جدید محدودیت سنی طرح بتا بانک رفاه کارگزان ویژه محصولات پاکشوما

 طرح خرید اقساطی کارت اعتباری ویژه محصولات کندی سقف 100 میلیون تومان

 طرح فروش اقساطی اعتباری دیجی شهر بانک آینده ویژه محصولات پاکشوما - سقف اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان

 افتتاح حساب آنلاین بانک مهر ایران

 وام بانک مهر ایران آنلاین

 راهنمای تصویری ثبت درخواست آنلاین کالا کارت بانک مهر ایران

 

 

آدرس : شهرری - خیابان شیخ اکبری - پلاک 320

 تلفن :  02155921775 - 02155957148 - 02155957410 - 02155956823 -  02155975274

 پیام رسان : 09127901509

 کپی فقط با ذکر نام فروشگاه لوازم خانگی صالحی